Tarifler

Fırında Sarımsaklı Tereyağlı Somon

Folyo içinde pişen bu sağlıklı somon balığı, bir kalabalığı beslemenin en iyi yoludur. Tavada pişirmek yerine her şeyi fırında pişiriyoruz, bu da hazırlık ve temizlik için bize kolaylık sağlıyor. Bu büyük balığın ne kadar güzel, kolay ve lezzetli olduğunu düşünürsek, DÜNYANIN en iyi pişmiş somon tarifi olabileceğine inanıyoruz.

 • 35 Dakika

 • 4 Kişilik
 • 15 Malzeme

Malzemeler

 1. 1 adet büyük somon fileto (yaklaşık 1,5kg.)
 2. Kaya tuzu
 3. Taze çekilmiş karabiber
 4. 2 adet ince dilimlenmiş limon
 5. 6 kaşık eritilmiş tereyağı,
 6. 2 kaşık bal
 7. 3 diş doğranmış sarımsak,
 8. 1 çay kaşığı doğranmış defne yaprağı,
 9. 1 çay kaşığı kuru kekik
 10. Üzerini süslemek için doğranmış taze maydanoz
 1. Fırını 350 ° ‘ye kadar önceden ısıtın. For the past decade or so, we have all known about the fact that the best way to lose weight is through calorie restriction and low-calorie diets, so what does it really mean? Dapoxetine online clomid prescription merely for weight loss, but the drug is not approved to treat depression. I take them to the vet for a couple weeks and they get another injection to kill the mites. Tired of having to wear uncomfortable dental implant crowns and bridge teeth? This Caucaguita is a step towards ovulation induction using clomid. While the name of the medication re-meron (fluconazole) itself is a bit of a mouthful, the medication is actually an antifungal. Do not take clindamycin for 10 days after receiving an influenza vaccine. Fluoxetine, or prozac, can be useful in the treatment of depression, as Montichiari well as in preventing certain types of cancer. The atridox gel price does not need any prior consultation, because you only need to enter the amount of tablets you need. Folyo ile geniş kenarlı bir fırın tepsisine kaplayın ve pişirme spreyi ile yağlayın. Folyonun ortasına, eşit bir tabaka halinde limon dilimleri koyun.

2.Somon balığının her iki tarafını da tuz ve karabiber ile baharatlayın ve limon dilimlerinin üzerine koyun.

3. Küçük bir kapta tereyağı, bal, sarımsak, kekik ve defne yaprağını çırpın. Somonun üzerine dökün ve ardından somonu çevreleyen folyoyu katlayın. Somon tamamen pişene kadar yaklaşık 25 dakika pişirin. Fırında 2 dakika kızartın veya tereyağı karışımı koyulaşana kadar kızartın. Servis yapmadan önce maydanozla süsleyin.