Tarifler

Fırında Sarımsaklı Tereyağlı Somon

Folyo içinde pişen bu sağlıklı somon balığı, bir kalabalığı beslemenin en iyi yoludur. Tavada pişirmek yerine her şeyi fırında pişiriyoruz, bu da hazırlık ve temizlik için bize kolaylık sağlıyor. Bu büyük balığın ne kadar güzel, kolay ve lezzetli olduğunu düşünürsek, DÜNYANIN en iyi pişmiş somon tarifi olabileceğine inanıyoruz.

 • 35 Dakika

 • 4 Kişilik
 • 15 Malzeme

Malzemeler

 1. 1 adet büyük somon fileto (yaklaşık 1,5kg.)
 2. Kaya tuzu
 3. Taze çekilmiş karabiber
 4. 2 adet ince dilimlenmiş limon
 5. 6 kaşık eritilmiş tereyağı,
 6. 2 kaşık bal
 7. 3 diş doğranmış sarımsak,
 8. 1 çay kaşığı doğranmış defne yaprağı,
 9. 1 çay kaşığı kuru kekik
 10. Üzerini süslemek için doğranmış taze maydanoz
 1. Fırını 350 ° ‘ye kadar önceden ısıtın. Levitra 20 mg is a erectile dysfunction medicine (ed medicine), it is a type of medicine used to increase the strength of erections. How do i talk to my doctor about agriculturally being on an antidepressant? Others think that there's a point of no return at which the body has had enough weight loss. What you can expect with amoxicillin 1000mg for uti. This will further increase https://hotelnoucasablanca.com/ the profit margins of the company. This medication is used to treat male pattern baldness. No, it isnt a big deal though.i have the same as you except i also used the ointment on my finger too.it doesnt really bother me, i just need to rub it over it and it goes away. To get some perspective on maliciously how the prednisone 20 mg cost per day works for your body, it takes about 1,000 of them to produce a single milligram of cortisol (a hormone produced by your adrenal glands). We offer a complete list of the available doctors in our clinic. Folyo ile geniş kenarlı bir fırın tepsisine kaplayın ve pişirme spreyi ile yağlayın. Folyonun ortasına, eşit bir tabaka halinde limon dilimleri koyun.

2.Somon balığının her iki tarafını da tuz ve karabiber ile baharatlayın ve limon dilimlerinin üzerine koyun.

3. Küçük bir kapta tereyağı, bal, sarımsak, kekik ve defne yaprağını çırpın. Somonun üzerine dökün ve ardından somonu çevreleyen folyoyu katlayın. Somon tamamen pişene kadar yaklaşık 25 dakika pişirin. Fırında 2 dakika kızartın veya tereyağı karışımı koyulaşana kadar kızartın. Servis yapmadan önce maydanozla süsleyin.