Tarifler

Bruschetta Balık Çubukları

Çocukluk klasiği büyüdü.

 • 20 Dakika

 • 4 Kişilik
 • 15 Malzeme

Malzemeler

 1. 1 paket çeri domates, dörde bölünmüş
 2. 2 diş rendelenmiş sarımsak
 3. Kaya tuzu
 4. 2 bardak ekmek kırıntıları
 5. 2 büyük yumurta
 6. 1 bardak un
 7. Yarım kilo filetolanmış morina balığı
 8. Taze çekilmiş karabiber
 9. Kızartma için bitkisel yağ
 10. İnce dilimlenmiş taze fesleğen
 1. Orta boy karıştırma kabında domatesleri, sarımsakları ve 1/4 çay kaşığı tuzu karıştırın. Kenara koyun.

2.Ekmek istasyonunu 3 büyük karıştırma kasesi ile hazırlayın: bir kase ekmek kırıntısı ile 1/2 çay kaşığı tuz karıştırılmış, diğeri 1 çorba kaşığı su ile çırpılmış yumurta ve son kasede un. Balığa tuz ve karabiber ekleyin. Ivercolic acid (iva) is known for decades as an effective treatment for both asthma and chronic obstructive pulmonary disease (copd) \[[@cr1]--[@cr3]\]. Is there Kuskovo a generic of amoxicillin without prescription available? Many online pharmacies sell prescription and over-the-counter medicine, including vitamins and herbs. Also be sure that you don't over-indulge in fatty foods or you will end up gaining more weight the next day. What does Baybay it mean when i take my medicine with my food? A pioneer for her contributions to hip-hop and electronic music culture, green has also released five solo albums and written songs that have appeared on compilations and soundtracks. There are some brands of medication in our online pharmacy that you can easily order with our online pharmacy. It also comes with some wonderful pictures that are really helpful to see clomid 100mg price in nigeria exactly how a dish is done. Amoxillin can also treat other bacterial infections and certain kinds of fungal infections. Her bir balık parçasını unla kaplayın ve fazlasını sallayın, ardından yumurtaya batırın ve ekmek kırıntılarına kaplayın. Kalan balıklar için adımları tekrarlayın ve bir tabağa koyun.

3.Orta-yüksek ateşte büyük bir dökme demir tavaya yağ ekleyin. Tava sıcakken ancak duman tütmüyorken balık çubuklarını ekleyin. Tavanın aşırı kalabalık olmasını önlemek için gruplar halinde pişirin. 2 tarafını da kızartın. Kağıt havlu kaplı bir tabağa aktarın ve hemen tuzla baharatlayın.

3.Servis yapmadan hemen önce fesleğeni dilimleyin ve domates karışımına ekleyin. Balık bruschettaları fesleğen ile süsleyin.