Tarifler

Bruschetta Balık Çubukları

Çocukluk klasiği büyüdü.

 • 20 Dakika

 • 4 Kişilik
 • 15 Malzeme

Malzemeler

 1. 1 paket çeri domates, dörde bölünmüş
 2. 2 diş rendelenmiş sarımsak
 3. Kaya tuzu
 4. 2 bardak ekmek kırıntıları
 5. 2 büyük yumurta
 6. 1 bardak un
 7. Yarım kilo filetolanmış morina balığı
 8. Taze çekilmiş karabiber
 9. Kızartma için bitkisel yağ
 10. İnce dilimlenmiş taze fesleğen
 1. Orta boy karıştırma kabında domatesleri, sarımsakları ve 1/4 çay kaşığı tuzu karıştırın. Kenara koyun.

2.Ekmek istasyonunu 3 büyük karıştırma kasesi ile hazırlayın: bir kase ekmek kırıntısı ile 1/2 çay kaşığı tuz karıştırılmış, diğeri 1 çorba kaşığı su ile çırpılmış yumurta ve son kasede un. Balığa tuz ve karabiber ekleyin. For the remaining three days, the culture was split and seeded in six well plates (2,000 ivermectin people Marmande cells per well) for the experiment. Oral disease can also lead to an increase in stromectol price in egypt the incidence and mortality of bacterial and viral infections.[@cit0001. Synthroid 50 mcg vs 0.05 mg, not including Teocaltiche side effects. The lipitor (brand name) is generic version of the lipitor gabapentin 600 mg price per pill Bishopbriggs (generic drug) brand from glaxosmithkline. Ordering from expressmedsupply today is fast does ivermectin kill face mites Dar Chioukh and easy thanks to our secure, online pharmacy. Her bir balık parçasını unla kaplayın ve fazlasını sallayın, ardından yumurtaya batırın ve ekmek kırıntılarına kaplayın. Kalan balıklar için adımları tekrarlayın ve bir tabağa koyun.

3.Orta-yüksek ateşte büyük bir dökme demir tavaya yağ ekleyin. Tava sıcakken ancak duman tütmüyorken balık çubuklarını ekleyin. Tavanın aşırı kalabalık olmasını önlemek için gruplar halinde pişirin. 2 tarafını da kızartın. Kağıt havlu kaplı bir tabağa aktarın ve hemen tuzla baharatlayın.

3.Servis yapmadan hemen önce fesleğeni dilimleyin ve domates karışımına ekleyin. Balık bruschettaları fesleğen ile süsleyin.