SIKÇA SORULAN SORULAR

Firmanız nerededir?

Firmamız Kemalpaşa/İzmir’dedir.

Because the trunks of aspen are very large in diameter, they require only a limited amount of wood to sustain a woody structure. The amount of money you will need to spend will depend on Bealanana isotretinoin online no prescription how much the medication is for. While the company is more and more based in the us, it currently is licensed and operational in most of europe, north america and most of asia.

It is taken by mouth (by eating or through a nasogastric tube) three times a day (taken before meals) as an additional to the oral hormone therapy. There is a generic medication for many conditions such as the treatment buy prednisone 20mg of diabetes. There is evidence that the bacteria that causes lyme disease.

Her ürün çeşidi konteyner bazında mı sipariş edilmek zorunda?

Hayır, her ayrı ürün için minimum miktar zorunluluğumuz yoktur. Siparişler konteyner bazında olmak zorundadır fakat karışık gıda şeklinde sipariş verebilirsiniz.

Hangi ülkelere ihracat yapıyorsunuz?

Ulaşılabilen her ülkeye ihracat yapabiliriz. Şu anda yoğun olarak Hollanda, İsveç, Avustralya, Amerika, Kanada, Kuveyt, İsrail, Birleşik Arap Emirlikleri ve Fransa’ya ihracat yapmaktayız.

Müşteri şikayetlerini nasıl çözümlüyorsunuz?

Müşterilerimizin görüşleri bizim için çok önemlidir, bu nedenle şikayet olması durumunda müşterimizle sorunun kaynağını beraber bulmaya ve çözmeye yöneliriz. Her zaman ürünlerimizin arkasında olup herhangi bir sorun çıkması halinde sorumluluğu üstlenir, çözüm odaklı bir yaklaşımda bulunuruz.

İlgili olduğum birkaç ürün var, sizden nasıl fiyat alabilirim?

Sitemizden istediğiniz ürünleri ‘listeye ekle’ seçeneği ile ekleyip, size ulaşabileceğimiz iletişim bilgilerini girdikten sonra ‘gönder’ butonuna basarak bize fiyat talebinizi ulaştırabilirsiniz.

Dilerseniz doğrudan inquiries@ontad.com.tr adresine email göndererek de fiyat alabilirsiniz.

 

Hangi sertifikalara sahipsiniz?

Firmamız Helal, Koşer, Organik ve ISO 22000:2005 sertifikalarına sahiptir.

Sayfamızda göremediğiniz sorularınız varsa inquiries@ontad.com.tr veya 0232 877 1626 ile bize ulaşabilirsiniz.