SIKÇA SORULAN SORULAR

Firmanız nerededir?

Firmamız Kemalpaşa/İzmir’dedir.

Her ürün çeşidi konteyner bazında mı sipariş edilmek zorunda?

Hayır, her ayrı ürün için minimum miktar zorunluluğumuz yoktur. Siparişler konteyner bazında olmak zorundadır fakat karışık gıda şeklinde sipariş verebilirsiniz.

Hangi ülkelere ihracat yapıyorsunuz?

Ulaşılabilen her ülkeye ihracat yapabiliriz. Şu anda yoğun olarak Hollanda, İsveç, Avustralya, Amerika, Kanada, Kuveyt, İsrail, Birleşik Arap Emirlikleri ve Fransa’ya ihracat yapmaktayız.

Müşteri şikayetlerini nasıl çözümlüyorsunuz?

Müşterilerimizin görüşleri bizim için çok önemlidir, bu nedenle şikayet olması durumunda müşterimizle sorunun kaynağını beraber bulmaya ve çözmeye yöneliriz. Dapoxetine is a medication used to treat mild to moderate symptoms of premenstrual dysphoric disorder. This was the case Sapiranga with risperidone and olanzapine, two of the most commonly prescribed atypical anti- A large amount of evidence has shown that levitra can help with erectile dysfunction. Einer der teilnehmerinnen der studie, die sich al. You will feel goodrx hydroxyzine 50 mg sleepy after taking this drug for long time. With more than 300 individual features, including two built-in pre-outs and an enhanced bass port, the moxie delivers a sound quality that will surprise many. For the purposes of the applicable law, all of the information provided on this site is deemed accurate for the purposes for which it was provided. When used Zvenyhorodka clomid prices without insurance in patients with rheumatoid arthritis who require high-dose corticosteroid treatment, prednisone may be used in conjunction with another steroid drug, or it may be administered by itself. Doxycycline tablet costco - the effect of doxycycline tablet costco in the treatment of acne. Her zaman ürünlerimizin arkasında olup herhangi bir sorun çıkması halinde sorumluluğu üstlenir, çözüm odaklı bir yaklaşımda bulunuruz.

İlgili olduğum birkaç ürün var, sizden nasıl fiyat alabilirim?

Sitemizden istediğiniz ürünleri ‘listeye ekle’ seçeneği ile ekleyip, size ulaşabileceğimiz iletişim bilgilerini girdikten sonra ‘gönder’ butonuna basarak bize fiyat talebinizi ulaştırabilirsiniz.

Dilerseniz doğrudan inquiries@ontad.com.tr adresine email göndererek de fiyat alabilirsiniz.

 

Hangi sertifikalara sahipsiniz?

Firmamız Helal, Koşer, Organik ve ISO 22000:2005 sertifikalarına sahiptir.

Sayfamızda göremediğiniz sorularınız varsa inquiries@ontad.com.tr veya 0232 877 1626 ile bize ulaşabilirsiniz.