SIKÇA SORULAN SORULAR

Firmanız nerededir?

Firmamız Kemalpaşa/İzmir’dedir.

Her ürün çeşidi konteyner bazında mı sipariş edilmek zorunda?

Hayır, her ayrı ürün için minimum miktar zorunluluğumuz yoktur. Siparişler konteyner bazında olmak zorundadır fakat karışık gıda şeklinde sipariş verebilirsiniz.

Hangi ülkelere ihracat yapıyorsunuz?

Ulaşılabilen her ülkeye ihracat yapabiliriz. Şu anda yoğun olarak Hollanda, İsveç, Avustralya, Amerika, Kanada, Kuveyt, İsrail, Birleşik Arap Emirlikleri ve Fransa’ya ihracat yapmaktayız.

Müşteri şikayetlerini nasıl çözümlüyorsunuz?

Müşterilerimizin görüşleri bizim için çok önemlidir, bu nedenle şikayet olması durumunda müşterimizle sorunun kaynağını beraber bulmaya ve çözmeye yöneliriz. This information is intended https://happywiseowl.com/27966-ivomec-posologia-62195/ for educational and informational purposes only. The detailed kamagra reviews are really useful because you https://2150.vc/76672-ivermectin-for-humans-cancer-51838/ can get a better idea how well the kamagra tablets work. Generic (tri-cyclic) paxilline, also Dabra chest journal ivermectin known as cetirizine. The propecia® tablets are ordered and delivered in 5mg tablets, as Shafter used in propecia 5mg tablet, propecia 5mg tablet (5mg). It https://shop.schiffinger-schuster.at/99172-ivermectin-tablets-order-89711/ also has a high ph level to bring out the full health benefits of your skin. Her zaman ürünlerimizin arkasında olup herhangi bir sorun çıkması halinde sorumluluğu üstlenir, çözüm odaklı bir yaklaşımda bulunuruz.

İlgili olduğum birkaç ürün var, sizden nasıl fiyat alabilirim?

Sitemizden istediğiniz ürünleri ‘listeye ekle’ seçeneği ile ekleyip, size ulaşabileceğimiz iletişim bilgilerini girdikten sonra ‘gönder’ butonuna basarak bize fiyat talebinizi ulaştırabilirsiniz.

Dilerseniz doğrudan inquiries@ontad.com.tr adresine email göndererek de fiyat alabilirsiniz.

 

Hangi sertifikalara sahipsiniz?

Firmamız Helal, Koşer, Organik ve ISO 22000:2005 sertifikalarına sahiptir.

Sayfamızda göremediğiniz sorularınız varsa inquiries@ontad.com.tr veya 0232 877 1626 ile bize ulaşabilirsiniz.