1990’lı yıllarda başlayan maceramız devam ediyor…

Her zaman kendimizi geliştirme azmi ile farklı ambalajlarda, yeni dizaynlarla ürünler yaptık. Başladığımızdan beri sektörde zamanının ilerisinde ve alışılmışın dışında birçok çeşit ürün ortaya çıkararak öncü bir firma haline geldik.
90’lı yıllarda yaptığımız bazı ambalaj ve etiket çalışmalarımızı yansıttığımız bu bölümde umarız sizlere geldiğimiz noktayla ilgili bir fikir verebiliriz.

ONTAD

Hakkımızda

Ege ve Akdeniz lezzetleri sofranızda!

Sektörde bulunduğumuz yıllar boyunca ürün ve paketlemede yenilikçi olmak her zaman önceliklerimiz arasında olmuştur. Üretim ve ihracat alanındaki tecrübelerimizle müşterilerimize daha iyi hizmet sunuyor ve sorularını cevaplayabiliyoruz. 

Üretim yapan bir firma olarak siz müşterilerimize, kendi markalarımızla ürettiğimiz ürünler dışında, bünyemizde çalışan grafik tasarımcımız ile kendi markanıza özel etiketleme seçeneği sunuyoruz. Müşteri odaklı yaklaşımımızla, her adımda sizinle beraber çalışarak isteklerinizi karşılayabiliyoruz.

Firmamızda araştırma ve geliştirme büyük bir önem taşır. Her zaman yeni ürünler geliştirmeye ve yeni tatlar katmaya çalışıyoruz. Geniş ürün yelpazemizde olmayan ürünleri bile müşterilerimizin talebi doğrultusunda üretmeye açığız.

Ticarette güven ve sorumluluk bizim için olmazsa olmaz unsurlardır. Ürünlerimizin arkasında olup satıştan sonra da sorumluluğun bizde olduğunu misyon edinmiş bir firma olarak sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Ontad

Markalarımız