Cemrenin Tarifleri

TAHİNLİ TATLI PATATES SALATASI

 • 40 DAKİKA
 • 4 KİŞİLİK
 • 14 MALZEME

MALZEMELER

 1. 3 tatlı patates, soyulmuş ve Kuşbaşından biraz büyük parçalar halinde kesilmiş
 2. 3 yemek kaşığı CEREN zeytinyağı,
 3. 2 çay kaşığı zahtar veya ½ çay kaşığı kurutulmuş kekik
 4. 1 adet dilimlenmiş kırmızı soğan
 5. 2 limonun suyu
 6. 400 gr CEREN Haşlanmış konserve nohut, süzülmüş ve durulanmış
 7. 1 çay kaşığı CEREN Acı Harissa
 8. ½ salatalık, boyuna ikiye bölünmüş, çekirdekleri çıkarılmış, sonra parçalar halinde kesilmiş
 9. 20 gr doğranmış taze maydanoz
 10. 15 gr taze nane, kabaca doğranmış
 11. 15 gr taze dereotu, kabaca doğranmış
 12. 100 gr beyaz peynir, parçalar halinde kesilmiş
 13. 4 yemek kaşığı sade yoğurt
 14. 1 yemek kaşığı CEREN Tahin

1. Fırını 200 ° C fanlı ayarda ısıtın. Tatlı patates parçalarını büyük bir fırın tepsisine tek kat halinde düzenleyin, zahtar/kekik, tuz ve karabiber serpin, üzerine zeytinyağı gezdirin.

2. For example, you can use garlic, black pepper, ginger and other spices to help reduce the amount of stomach acid and reduce stomach upset. When https://12marathons.com/topics/travel/ you first start taking this medication, your doctor may tell you to gradually wean it off the medication gradually. There are two types of drugs you should consider when deciding which is the best to you. Phentermine is one of the most commonly used to treat obesity. We believe that the way to happiness around-the-clock is through the power of the mind. My back is painfull in the back of my knee (left) and i cannot reach down for the drug. Each of the four candidates had to submit to an interview with the school board at a time that i chose, which was wednesday afternoon, oct. This medicine is taken orally and works by suppressing the natural production of testosterone, the hormone responsible for Beyşehir male sex drive and erect. If you feel a side effect you should take prednisolone as. Fırına yerleştirin, ardından 25 dakika pişirin. Kırmızı soğanı biraz tuz ve 1 limonun suyuyla birlikte bir kaseye koyun ve hızlı turşu olması için bırakın.

3. Bu arada CEREN Haşlanmış Nohutları, Ceren Acı Harissa ve 1 çay kaşığı zeytinyağı ile bir kaseye atın. 25 dakika sonra tepsiyi fırından çıkarın ve tatlı patatesi bir kenara itin.

4. Nohutları tepsiye ekleyin ve 10 dakika daha pişirin. Tatlı patates, nohut, salatalık ve otları büyük bir salata kasesine (veya bir tabağa) atın, ardından beyaz peynirin üzerine dağıtın.

5. Kırmızı soğanı süzdükten sonra üzerine serpiştirin. Bir kasede yoğurdu, tahin, ve kalan limon suyu ve yağı ile karıştırın, ardından tuz ve karabiber ekleyin. Salata ile servis edin..