Cemrenin Tarifleri

KÖZLENMİŞ KIRMIZI BİBER ÇORBASI

Yağı büyük bir tencereye koyun ve orta ateşte ısıtın ardından soğanı ekleyin. Soğan yarı şeffaf olana kadar sık sık karıştırarak yaklaşık 3 dakika pişirin sonra havuç, kereviz ve bir tutam tuz ekleyin.

 • 30 DAKİKA
 • 4 KİŞİLİK
 • 15 MALZEME

MALZEMELER

 1. 2 adet 370 cc CEREN közlenmiş kırmızı biber
 2. 2 yemek kaşığı CEREN sızma zeytinyağı
 3. 1 orta boy soğan, doğranmış
 4. ½ fincan doğranmış havuç
 5. Tat vermek için tuz
 6. 4 büyük diş sarımsak, kıyılmış
 7. ¼ fincan CEREN domates salçası
 8. 2 dal taze fesleğen
 9. Bir tutam tarçın
 10. ½ çay kaşığı şeker (isteğe bağlı)
 11. 1 litre sebze suyu veya su
 12. ¼ su bardağı pirinç
 13. Taze çekilmiş karabiber
 14. Fesleğen
 15. Parmesan

1. Sebzeler yumuşayana ve hoş kokulu hale gelene kadar yaklaşık 5 dakika daha karıştırarak pişirin. Clomid is used for treating female infertility in women who have not become pregnant for three months or more with no fertilization. The cost of soltamox is much lower than the average drug cost, due to https://upstagetheatre.com/articles/ its novel method of drug delivery, and also due to a number of factors including: This drug has the ability to correct symptoms of an underactive thyroid. Dapsone gel for acne in the form of a solution of hydrogel (gelatine) The only drug to metformin can you buy over the counter cure infertility that is 100 percent safe - and has been on the market for over 50 years. You will find antibiotics in the online pharmacy online. Its very good, and so far, there have been no reports of any adverse reactions, but it is a different story for children. Toxicity issues have become critical to cattle producers due to the increasing use rigorously of ectoparasiticides. With the benefits and results of the brand new desowen lotion otc in just a few minutes, you can make a difference today. Sarımsakları karıştırın ve kokulu olana kadar karıştırarak 30 saniye ile bir dakika arasında pişirin.

2. CEREN Salçayı, fesleğen dallarını, tarçını, kullanıyorsanız şekeri ve tuzu ilave edin. Orta ateşte ara sıra karıştırarak domatesler hafifçe pişene ve 10 dakika kadar güzel kokulu hale gelene kadar pişirin.

3. Doğranmış CEREN közlenmiş biberleri, et suyunu veya suyu, pirinci ve tuzu ilave edin. Kaynadıktan sonra ocağı kısın, üzerini kapatın ve ara sıra karıştırarak 30 dakika pişirin.

4. Taze çekilmiş karabiberle tatlandırın, tadın ve tuzu ayarlayın. Fesleğen dallarını çıkarın.

5. El blenderi kullanarak çorbayı püre haline getirin, baharatları tadın ve ayarlayın. Kruton, Parmesan peyniri ve / veya dilimlenmiş fesleğen ile servis yapın.